Zespół

Wiesława Błach

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii KUL. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w szpitalach psychiatrycznych i w poradni zdrowia psychicznego. Następnie ukończyłam podyplomowy program specjalizacyjny w dziedzinie psychologii klinicznej.

Ukończyłam wiele treningów i szkoleń dotyczących pomocy psychologicznej.

Jako psycholog kliniczny zajmuję się pomocą psychologiczną w zakresie trudności emocjonalnych, adaptacyjnych, lękowych, kryzysów rodzinnych oraz osobami z zaburzeniami psychicznymi. Pacjenci mają możliwość skorzystania z interwencji kryzysowej.

Beata Czarnecka

Kierownik administracyjny

Pracownik rejestracji

Helena Czarnecka

Pielęgniarka

Beata Dutczak

Psycholog

Bożena Greń

Mgr psychologii, certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

W rozumieniu pacjenta i relacji terapeutycznej odnoszę się głównie do koncepcji psychoanalitycznych.  Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi. W ramach uspołecznionej służby zdrowia prowadzę terapię indywidualną i grupową.

Roman Ludkiewicz                                                                                                                        

Lekarz medycyny, specjalista psychiatra, psychoterapeuta i superwizor Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, terapeuta i trener psychodramy Polskiego Instytutu Psychodramy i  Psychodrama Association for Europe  

Joanna Łapin

Absolwentka  Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista psychiatra, stopień naukowy doktora nauk medycznych

Dominika Prill-Depta

Pracownik rejestracji

Karolina Sciepuro    

Psycholog, w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej. Ukończyła szkolenia: w psychoterapii systemowej, indywidualnej i rodzin w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej; Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne); Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Mickiewicza w Poznaniu; szkolenie Systemowe Rozumienie Rodziny (organizowane przez Fundację Rozwoju Psychoterapii w Krakowie); kurs z psychotraumatologii praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii

Krzysztof Sołtys                                                                                                                      

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,  specjalista psychiatra, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jacek Turczyński                                                                                                                     

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista psychiatra, stopień naukowy doktora nauk medycznych, absolwent Studium Pomocy Psychologicznej

Artur Ulman

Psycholog. Ukończył Psychoanalityczną Szkołę Psychoterapii przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej. Pracował w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Justyna Urbańska- Grosz

Specjalista psychologii klinicznej. Dyplomowany psychoterapeuta Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Doktorantka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.